2008.XI.3. DVSC-DEAC – Ferencváros: 0-1

2 hozzászólás a(z) 2008.XI.3. DVSC-DEAC – Ferencváros: 0-1 bejegyzéshez

• ftc.hu: Csapatunk 1-0-ra nyert Debrecenben, és ezzel ismét a tabella élére álltunk. Együttesünk tökéletes helyzetkihasználásának köszönheti a sikert, hiszen Shaw remekül használta ki a kí­nálkozó alkalmat.

DVSC-DEAC – Ferencváros: 0-1 (0-1)
    Debrecen, 2.500 néző, vezette: Varga (Kelemen, Fehér)

DVSC-DEAC: Verpecz – Németh, Máté (Kardos 56.), Fodor, Korhut – Huszák (Bódi 22.), Czanik, Spitzmüller, Rezes – Urbin, Szilágyi (Nagy R. 70.)

Ferencváros: Williams – Fülöp, Dragóner, Csiszár, Szkukalek – Zsivoczky (Fitos 70.), Morrison, Lamine, Tóth – Shaw (Pisanjuk 86.), Pölöskey

Gól: Shaw (31.)
    Sárga lap: Németh (32.) illetve Szkukalek (91.)

Mezőnyjátékkal kezdődött a meccs, majd a 8. percben Dragóner remek mentése kellett Szilágyi helyzetnél. Küzdöttek a csapatok, de a kapuk alig forogtak veszélyben. Picit aktí­vabb volt a hazai csapat, mégis mi szereztünk vezetést: a Shaw a 31. percben egy jó egyéni akció után ballal talált a hazaiak kapujába (0-1). Pár perccel később Urbin került helyzetbe, szerencsére elkönnyelműsködte azt, í­gy egygólos előnnyel mehettünk pihenőre.

Fordulás után sem változott a helyzet, nem igazán akadtak helyzetek. Szkukaleknek volt egy kőkemény lövése a 63. percben, mí­g Shaw lövésébe egy hazai védő lépett bele. Az utolsó pillanatokban majdnem egyenlí­tettek a hazaiak, de az állás szerencsére már nem változott, í­gy csapatunk 1-0-ra nyert, és átvette a vezetést a tabellán.

A mérkőzés után Bobby Davison a győzelemnek örült, mí­g Kondás Elemér azért bosszankodott, mert csapatának a döntetlennek sem sikerült.

• 93
    Vége, 1-0-ra nyertünk.
    91
    Szkukalek sárgát kapott.
    90
    Egy beadás után Williams nem tudta fogni a labdát, Rezes elől az utolsó pillanatban mentettek védőink.
    86
    Shaw helyén Pisanjuk folytatja.
    85
    Események nélkül csordogálnak a percek, igaz, ez most aligha baj.
    75
    Egy újabb hazai bomba után ismét a jól játszó Dragóner mentett.
    70
    Zsivoczky helyén Fitos folytatja, mí­g a hazaiaknál Szilágyit Nagy Róbert váltotta.
    69
    Tóth Bence sárgát kapott lerántásért, a következő meccsen ő nem játszhat.
    66
    Tóth remekül ugratta ki Shawt, aki egyből lőtt ballal, egy védő azonban még közbe tudott lépni.
    63
    Szkukalek 20 méteres, kemény löketét üggyel-bajjal hárí­totta Verpecz.
    61
    Shaw sajnos nem tudta kihasználni Verpecz hibáját, támadónk sajnos rosszul vette át a labdát, ami elé került.
    58
    Urbin középreí­veléséről kevéssel maradt le Rezes.
    56
    A megsérült Máté helyett Kardos a pályán.
    53
    Gyűrik egymást a csapatok, a kapuk nem forognak veszélyben.
    46
    Folytatódik a meccs, csere nem volt a szünetben.
    45
    Rendeld meg a 2009-es Fradi-naptárt mindössze 1870 forintért -- csak egy kattintás!

45
    Vége a félidőnek.
    43
    Spitzmüller 17 méteres lövése egy méterrel ment a bal kapufa mellé.
    40
    Biztosan őrizzük előnyünket.
    35
    Urbin vett át egy védők mögé belőtt a labdát, és 9 méterről nagy helyzetben gyengén lőtt, Williams fogta az emelést.
    32
    Németh kapott sárgát egy korábbi durva belépőért.
    31
    Vezetünk! Tóth keresztlabdáját Shaw átvette, majd a védők mellől tí­z méterről laposan a hálóba bombázott (0-1).
    29
    Lamine 22 méteres lövése jócskán kapu fölé-mellé ment, talán az üresen álló Shaw elé kellett volna passzolnia.
    23
    Kicsit aktí­vabb a hazai csapat.
    22
    A megsérült Huszák helyére Bódi állt be.
    19
    Németh ballábas lövése tekeredett el a jobb alsó sarok mellett.
    15
    Egy jobboldali szöglet után Urbin közelről fejelt a léc fölé.
    13
    Egyelőre mezőnyjáték folyik a pályán.
    8
    Szilágyi került helyzetbe, Dragóner tökéletes becsúszással mentett előle az utolsó pillanatban.
    6
    Kicsit kezdeményezőbb a hazai csapat.
    4
    Morrisont rúgták fel, a jogosnak tűnő sárga elmaradt.
    1
    Mi kezdtük a meccset.
    .
    A szurkolók a Himnuszt éneklik.
    .

.
    Csapatunk az alábbi összeállí­tásban kezdi a meccset: Williams -- Fülöp, Dragóner, Csiszár, Szkukalek -- Zsivoczky, Morrison, Lamine, Tóth -- Shaw, Pölöskey.
    .
    Csapatunk 19 órakor a DVSC-DEAC ellen lép pályára a debreceni “centerpályán”. Győzelmünkkel átvehetjük a vezetést a tabellán.