2013.IX.28. NB III, Cigánd – Ferencváros II.: 0-2

fradi_cimerMásodik csapatunk kétgólos győzelmet aratott az NB III Keleti csoport 7. fordulójában

Cigánd – Ferencváros II.: 0-2 (0-0)
Cigánd, 300 néző, vezette: Ducsai József (Berényi, Szert)

Cigánd: Bákonyi – Ludescher (Tudja 66.), Sipos, Tempfli, Varga K., Módis (Gnandt-Németh 74.), Vasas, Ur, Baksa, Monyók, Varga Z. (Ondó 42.)
kispad: Sánta, Pócsi, Vicickó, Pop
vezetőedző: Fogarasi Zoltán

Ferencváros II: Rácz – Simita, Girán, Erdei G., Pintér D. – Nagy D., Nagy Á., Popgeorgiev, Csilus T. (Majzik 64.) – Erdei V. (Csanálosi 78.), Marcinaskó
kispad: Tiba, Kárász, Gyurácz, Csilus Á., Kovács K.,
vezetőedző: Lipcsei Péter

Gól: Popgeorgiev (65.), Nagy D. (90+3. – 11-esből)
Sárga lap: Sipos (4.), Ludescher (16.), Módis (29.), Temfli (81.) illetve Csilus T. (62.), Pintér D. (84.)
Kiállí­tva: Monyók (68.), Sipos (90+2.)

Fontosabb események:

5. perc: Nagy Dominik tűzte kapura a szabadot, Bákonyi tolta fölé a labdát.
19. perc: Popgeorgiev bal oldali beadását Marcinaskó alig rúgta mellé 5 méterről.
21. perc: Rácz állt kint a kapujából, Monyók remekül ismerte fel ezt és 30 méterről lőtt, centikkel mellé.

53. perc: Erdei G.-nek játszották be a labdát a hazai 16-osra, Bákonyi mellett ellőve a gólvonalról ment szögletre Tempfli.
65. perc: Popgeorgiev Pantelis lőtt 10 méterről, a labdát a gólvonalon túl tudta már csak megfogni Bákonyi, 0-1.
68. perc: Monyók ütötte meg Giránt, a játékvezető kiállí­totta a cigándi játékost.
71. perc: Vendég szabadrúgást í­velnek be a ferencvárosiak, az érkező Marcinaskó 5 méterről alig perdí­t mellé.
73. perc: Vendég szögletet fejel centikkel mellé Erdei G.
84. perc: Ur 22 méterről lőtt alig fölé.
87. perc: Vasas iramodott meg a bal oldalon, majd középre adott, de az érkező Baksa lábáról lecsúszott a lövés.
92. perc: Sipos esik rá kézzel a hazai 16-oson belül a labdára, kiállí­totta a játékvezető, büntető következik az FTC II javára.
93. perc: Nagy Dominik rúgja be a büntetőt a kapu bal felső sarkába, 0-2.