2014.III.1. NB III, Felsőtárkány – Ferencváros II.: 2-2

Felsőtárkány – Ferencváros II.: 2-2 (0-1)
Eger, ? néző, vezette: Kátai Gábor (Punyi, Márkus P.)

Felsőtárkány: Illyés – Balázs, Kaszás, Elek, Radnai, Barzsó, Vágó (Nagy T. 46.), Katona (Kasza 60.), Bogdány, Montvai, Laurinyecz (Hajdu 46.)

Ferencváros II: Rácz – Kárász, Otten, Gyurácz, Pintér D. – Nagy Á., Csilus Á. (Nehéz 80.) – Girán, Nagy D. (Csanálosi 75.), Kovács K. (Popgeorgiev 59.) – Erdei V.
kispad: Tiba, Pirik, Erdei G., Marcinaskó
vezetőedző: Lipcsei Péter (eltiltva ) helyett Dejan  Milovanovic

Gól: Montvai (61., 82.) illetve Kovács K. (7.), Erdei V. (56.)
Sárga lap: Radnai (32.), Balázs (35.), Kaszás (41.), Montvai (90.), Nagy T. (90.) illetve Kovács K. (41.), Popgeorgiev (85.)

Détári Lajos legénysége, a Felsőtárkány döntetlent harcolt ki a tréner volt klubja, a Ferencváros második csapata ellen, noha a vendégek Kovács Krisztián és Erdei Vince góljával már két góllal vezettek az Egerben lejátszott mérkőzésen. A második félidőben aztán beindult Montvai Tibor, a Fradi régi mumusa, és duplával (61., 82. perc) egyenlí­tett.

(Az nso.hu, a Ferencváros hivatalos honlapja valamint az MLSZ adatbankja alapján)

2 hozzászólás a(z) 2014.III.1. NB III, Felsőtárkány – Ferencváros II.: 2-2 bejegyzéshez