2024.I.12. Mezőkövesd – Ferencváros: 0-1 (edzőmérkőzés)

Kodróék bemutatkoztak, Loncar góljával nyert a Fradi

A Ferencváros 1–0-ra verte meg a Mezőkövesdet – a kövesdi edzőtáborozása zárásaként.
A Ferencváros labdarúgócsapata pénteken a házigazdák elleni, 2×35 perces edzőmeccsel zárta le mezőkövesdi edzőtáborát.

Mezőkövesd-Zsóry — Ferencváros: 0-1 (0-1)
Mezőkövesd, Zsóry edzőcentrum, zártkapus mérkőzés.
Vezette: Takács T.

Mezőkövesd-Zsóry:
1. félidő: Piscitelli — Kállai K., Pillár, Beriashvili, Vajda S. — Gomis, Cseke — Cseri, David Babunski, Molnár G. — Drazic
2. félidő: Kovácsik — Kojnok, Lukic, Beriashvili, Nahirnij — Szolgai, Nagy G. — Kócs-Washbrun, Szilágyi, Kállai Z. — Szalai
vezetőedző: Kuttor Attila

Ferencváros:
1. félidő: Varga Á. — Botka, Aaneba, Cissé, Civic — Maiga, Loncar — Katona B., Szabó Sz., Kehinde — Pesic
2. félidő: Szécsi G. — Makreckis, Wingo, Baráth, Ramírez — Abu Fani, Besic, Gojak — Haraishvili, Kodro, Lisztes
vezetőedző: Dejan Stankovic

Gól: Loncar (24.)

A Ferencvárosban a Mezőkövesd elleni, idei első felkészülési meccsen bemutatkozott a két téli szerzemény, az elefántcsontparti válogatott középpályás és a Fehérvárról szerződtetett bosnyák csatár, Kenan Kodro.

A Ferencváros 1–0-ra győzött, a meccs egyetlen gólját a kazahsztáni kölcsönből visszatérő bosnyák Stjepan Loncar szerezte: Tosin Kehinde beadásából fejelt gólt a 24. percben.

A Ferencváros ezzel a mérkőzéssel befejezte egyhetes mezőkövesdi edzőtáborozását, a meccs után elindult Budapestre, hétfőtől pedig már Spanyolországban folytatja a téli felkészülést.