A nagyot hibázó Cipetic pedig szintén lemegy, a helyén Balogh.

Cipetic hibázott hatalmasat: odafejelte a labdát Pesics elé

GÓL
    GÓÓÓL! Pesics góljával már 3–1 az FTC-nek!

67′
    CSERE
    Cserél a Kisvárda a szépítő gól után! Melnyk, Ilievski és Filipovics is bejött, Mesanovic, Lucas és Makowski lement.

66′
    Nikolov maradt lent a földön.

65′
    Szögletből jött a beadás, Mesanovic pedig pazarul fejelt a kapu jobb alsó sarkába. Ez a Kisvárda második gólja hazai pályán a Ferencváros ellen.

64′
    GÓL
    GÓÓÓL! Szépít a Kisvárda!

63′
    Közben kollégánk a helyszínről jelenti, hogy 3150 néző van Kisvárdán, tehát telt ház!

62′
    Nem vették el az FTC-gólt.

61′
    Egyelőre azonban videóznak egy Pesics-kezezés miatt!

60′
    Loncar a gólszerző, aki előbb a kapufát találta el, majd a hozzá visszapattanó labdát elrakta a kapuba az ötös sarkáról.

59′
    GÓL
    GÓÓÓL! Kettővel megy a Fradi!

56′
    Kisvárdai szabadrúgás jöhet, Mesanovic lent maradt a földön. Wingo esett rá.

53′
    Hajmeresztő jelenet! Marquinhos beadása után kis híján öngól lett a vége.

52′
    Camaj lekészítette, Ötvös 14 méterről ellőtte, de jócskán fölé!

51′
    Egyértelműen jobban kezdte ezt a félidőt a Kisvárda, most be is szorítják a Fradit a kapuja elé.

49′
    EZ IS ZICCER VOLT! Előbb egy Camaj-szóló után védett hatalmasat Dibusz Dénes, majd Ötvös Bence gólba tartó labdáját fejelte ki a gólszerző, Abu Fani.

46′
    Második félidő
    JÖHET A FOLYTATÁS!

45′
    Szünet
    FÉLIDŐ!

44′
    MICSODA HELYZETEK VOLTAK! Előbb Nikolov lövése akadt el a blokkban, majd Mesanovic estében próbálkozott 9 méterről, de fölé.

44′
    Két perc a ráadás

44′
    EZ ZICCER VOLT! Talán nehezebb is volt kihagyni, mint berúgni: Pesics mehetett egy az egyben a kapussal, 12 méterről, külsővel próbálkozott, de Petkovics védett.

43′
    Ramírez 24 méterről, ballal próbálkozott, de ha nem is sokkal, mellé lőtt.

42′
    Pillanatokkal a meccs első kaput eltaláló lövése után jött Abu Fani labdaszerzése az ellenfél támadóharmadában. Az izraeli középpályás megiramodott a labdával, majd a tizenhatoson belülről kilőtte a jobb felsőt – a labda elment Petkovics kezei között.

40′
    GÓL
    GÓÓÓL, vezet az FTC!

39′
    Camaj nagyszerű szóló végén lőtt, Dibusz könnyen védett, de örömhír: megvan a meccs első kaput eltaláló próbálkozása!

38′
    Egy gyors összjáték végén Pesics lőtt kiszorított helyzetből, de oldalháló lett a vége.

35′
    Zachariassen lőtt a tizenhatoson belülről, de elakadt a blokkban.

35′
    Loncar ívelte be a labdát Zachariassen felé, de hosszúra sikerült az átadás.

31′
    Sárga lap
    Abu Fani tarolta le Mesanovicot, ő is kap egy lapot. Ráadásul a várdai játékost ápolni is kell egyelőre.

28′
    Marquinhos tette vissza a labdát Pesicsnek, ő 18-ról lőtt, de fölé.

24′
    Mesanovic lőtte középre a labdát, de csak Abu Fanit találta meg az átadás, így nem lett belőle veszély.

24′
    Marquinhos indította volna be Loncart, de hosszú volt a labdája. Közben Pesics a hátát fájlalja.

22′
    Marquinhos egy lepattanó labdát vágott rá jó 19 méterről, de – ha nem is sokkal – fölé.

21′
    És íme, a hazai szektor:

Fotó: Nagy-Pál Tamás

20′
    Íme, a vendégtábor:

18′
    Marquinhos a 16-os bal széléről tekert, de elment a kapu felett.

17′
    Loncar került hatalmas helyzetbe a kaputól 10 és fél méterre, ballal próbálkozott, tiszta helyzetből, de mellé trafált.

10′
    A Ferencváros jó helyről végezhet el szabadrúgást.

9′
    Wellington Nem a sajtószektor mellől figyeli az eseményeket

A Kisvárda új igazolása egyelőre nem játékban, a pálya széléről figyeli a történéseket

9′
    Sárga lap
    A Kisvárda új igazolása, Matic kapta a meccs első sárga lapját.

8′
    Marquinhos elfutott védői mellett a bal oldalon, de aztán hosszan tolta meg a labdát.

5′
    Egy veszélyes kisvárdai beadást fejelt ki tökéletes ütemben Makreckis.

2′
    A Kisvárda agresszív letámadással indít.

1′
    Meccs indítása
    ELKEZDŐDÖTT A MECCS!

ÜDVÖZÖLJÜK OLVASÓINKAT A KISVÁRDA–FERENCVÁROS NB I-ES BAJNOKI MÉRKŐZÉS TUDÓSÍTÁSÁBAN!

A télen szerződtetett Maiga bekerült a kezdőcsapatba a Ferencvárosnál, míg Kenan Kodro például a kispadon foglal helyet. Csatárposzton Alekszander Pesics kezd.

A meccs egyperces gyász szünettel indul. A nemrég Amerikában elhunyt korábbi Kisvárda játékosra, Tóth Görgyre emlékezünk.

05.11.19:30 M4 Sport