2013.X.20. NB III, Ferencváros II. – Kazincbarcika: 0-1

fradi_cimerJó iramú mérkőzésen mindkét csapat sok helyzetet dolgozott ki, Salvador góljával azonban a vendégeknek sikerült megnyerni a találkozót.

Ferencváros II. – Kazincbarcika: 0-1 (0-0)
Csepel, 20 néző, vezette: Kulcsár Katalin (Bertalan, Dr. Bede)

Ferencváros II: Rácz – Simita, Erdei G., Girán, Kárász (Csilus Á. 75.) – Csanálosi (Marcinaskó 46.), Kónya – Erdei V. (Kovács K. 60.), Nagy Á., Majzik – Péter
kispad: Ordasi, Gyurácz, Pirik
vezetőedző: Lipcsei Péter

Kazincbarcika: Szabó Á. – Nagy P., Treznai, Nyisalovits, Czető – Illés, Kovács P. – Nyitrai (Kleiber 78.), Molnár G., Salvador (Kész 68.) – Szabó V. (Casado 44.)
kispad: Tarr, Halász, Kovács B., Horváth Sz.
vezetőedző: Borbély Péter

Gól: Salvador (65.)
Sárga lap: Kárász (24.), Girán (34.), Erdei G. (90+3.) illetve Treznai (14.), Nyitrai (46.), Nagy P. (58.), Casado (68.)

Fontosabb események:

16. perc: Nyitrai szabadrúgását követően a beí­velt labdát Salvador 8 méterről a felső lécre fejelte.
35. perc: Egy beadás után a kifejelt labda Nagy Ádám elé került, aki 17 méterről kapura lőtt, Szabó Ádám nagy bravúrral védett.
36. perc: Bal oldali szöglet után a megcsúsztatott labdát Szabó ezúttal is nagy bravúrral tolta szögletre.

49. perc: Molnár passzolt Davidhoz, aki egy cselt követően 17 méterről csak centikkel lőtt a kapu fölé.
62. perc: Kárász beadása után Kónya fejesét Szabó Ádám óriási bravúrral tolta szögletre.
65. perc: Nyitrai szerzett labdát, majd középre adott ahol Kovács Péter még a kapufára fejelt, a kipattanót azonban Salvador közelről a kapuba lőtte, 0-1.
93. perc: Kovács beadása után óriási tűzijáték a kapunk előtt, Szabó kétszer is nagyot véd.

Lipcsei Péter: – Gratulálok a Barcikának, megérdemelt győzelmet arattak! Idén most játszottunk a leggyengébben.

Borbély Péter: – Jó iramú mérkőzésen sok helyzetet kidolgoztunk, amiből sajnos csak egyet sikerült értékesí­teni. Ez ahhoz vezetett, hogy az utolsó percekben hatalmas nyomást kellett kibí­rnunk.

(A Ferencváros és a Kazincbarcika hivatalos honlapja és az MLSZ adatbankja alapján)