Bajnoki mérkőzés: Edzőranglista

EdzőMGYDVRGKGP%
Berkessy Elemér14102251143276
Blum Zoltán152113162356119935578
Bródy Sándor432311990438062
Csanádi Árpád dr.24125742324157
Csanádi Ferenc904823191749316762
Csank János804022181389214259
Dalnoki Jenő22196784736925136655
Davison, Bobby4933881274810773
Deák Ferenc26851327542937
Détári Lajos271071034293746
Dimény Lajos9060102032014319070
Doll, Thomas14788372227512830168
Friedmanszky Zoltán683222141459511858
Gannon, Barney961222141970
Garami József643914111054813168
Gellei Imre402213578347966
Hlavay György312353137537480
Kalocsay Géza dr.21105626193556
Kovács János341912358246968
Kuntic, Zoran94502171763
Lakat Károly dr.906020102068320074
László Csaba411991370496654
Lyka Antal10373111934813823074
Máté Csaba1100323100
Mészáros József10964261923012021867
Misángyi Ottó107212062377
Moniz, Ricardo4219111269566854
Mucha József512277533
Nagy Tamás20021400
Novák Dezső178105353837522635066
Nyilasi Tibor17196413430016532964
Opata Zoltán932420181141
Pataki Mihály, Blum Zoltán118212072679
Pintér Attila1674521152552
Poklepovic, Stanko29147859334956
Prukner László351571353495250
Rákosi Gyula803921201338213857
Rauchmaul Emil26231295387090
Rebrov, Szerhij61421181164713775
Sándor József76103291990
Sárosi László dr.1153314121855
Schaffer Alfréd321751075495658
Short, Craig1987419173154
Sós Károly10050242619311917458
Szabó Pál22162487185076
Tátrai Sándor11760282924715120859
Tóth-Potya István12685271438914328275
Urbancsik Gábor7647101919511415166
Vadas Miklós1552825301738
Varga Zoltán29197357286474
Vilezsál Oszkár842221101458
Vincze Géza341171641434039
Vlak, Marijan17111531193467

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

OLDALAK
12.05.17:00, m4sport
12.08. 21:00, m4sport
12.12. 17:00, m4sport
12.16. 20:15, m4sport
Novák Dezső
25 ÉVES A BL-SIKER
FOTELSZURKOLÓ