NB I: Edzőranglista

A Ferencváros edzői:

EdzőMGYDVRGKGP%
Berkessy Elemér14102251143276
Blum Zoltán152113162356119935578
Bródy Sándor22001816100
Csanádi Árpád dr.24125742324157
Csanádi Ferenc904823191749316762
Csank János5828151593659957
Dalnoki Jenő22196784736925136655
Davison, Bobby1124515181030
Deák Ferenc26851327542937
Détári Lajos271071034293746
Dimény Lajos9060102032014319070
Doll, Thomas12878292123011026368
Friedmanszky Zoltán683222141459511858
Gannon, Barney961222141970
Garami József643914111054813168
Gellei Imre1987429203154
Hlavay György312353137537480
Kalocsay Géza dr.21105626193556
Lakat Károly dr.906020102068320074
László Csaba411991370496654
Lyka Antal10373111934813823074
Máté Csaba1100323100
Mészáros József10964261923012021867
Moniz, Ricardo4219111269566854
Mucha József512277533
Nagy Tamás20021400
Novák Dezső178105353837522635066
Nyilasi Tibor17196413430016532964
Opata Zoltán932420181141
Pintér Attila1674521152552
Poklepovic, Stanko29147859334956
Prukner László351571353495250
Rákosi Gyula803921201338213857
Rauchmaul Emil26231295387090
Sándor József76103291990
Sárosi László dr.1153314121855
Schaffer Alfréd321751075495658
Short, Craig1987419173154
Sós Károly10050242619311917458
Szabó Pál22162487185076
Tátrai Sándor11760282924715120859
Tóth-Potya István936618931611021677
Urbancsik Gábor7647101919511415166
Vadas Miklós1552825301738
Varga Zoltán29197357286474
Vilezsál Oszkár842221101458
Vincze Géza341171641434039
Vlak, Marijan17111531193467

Bajnoki szezonok:

SzezonEdzőMGYDVRGKGP%
1913/14Gannon, Barney961222141970
1926/27Tóth-Potya István18134151184380
1927/28Tóth-Potya István22191277235888
1928/29Tóth-Potya István22164279205279
1929/30Tóth-Potya István22156180275177
1930/31Blum Zoltán22125560284162
1931/32Blum Zoltán2222001051866100
1932/33Blum Zoltán22163380225177
1933/34Blum Zoltán22191289315888
1934/35Blum Zoltán22145372324771
1935/36Blum Zoltán261916103465874
1936/37Blum Zoltán16111452223471
1936/37Bródy Sándor22001816100
1936/37Sándor József76103291990
1937/38Rauchmaul Emil26231295387090
1938/39Hlavay György261952121446279
1939/40Dimény Lajos20141561224372
1939/40Hlavay György54011691280
1940/41Dimény Lajos262132113476685
1941/42Dimény Lajos21122795473860
1941/42Tóth-Potya István933329221244
1942/43Lyka Antal28145980484756
1942/43Schaffer Alfréd211043467
1943/44Schaffer Alfréd301641071465258
1944Berkessy Elemér14102251143276
1945Szabó Pál22162487185076
1945/46Urbancsik Gábor362448118557670
1946/47Dimény Lajos23134651274362
1946/47Opata Zoltán632119111161
1947/48Lyka Antal15121242163782
1947/48Opata Zoltán30031700
1947/48Urbancsik Gábor14103134173379
1948/49Lyka Antal302613140367988
1949/50Lyka Antal30214586386774
1950Vadas Miklós1552825301738
1951Urbancsik Gábor261331043424254
1952Deák Ferenc26851327542937
1953Sós Károly26118737324153
1954Sós Károly26161954314963
1955Sós Károly26157464275267
1956Sós Károly2288638293248
1957Csanádi Árpád dr.1153316111855
1957/58Csanádi Árpád dr.1372426212359
1957/58Tátrai Sándor1373327162462
1958/59Tátrai Sándor26108837373849
1959/60Tátrai Sándor26147556314963
1960/61Tátrai Sándor26135856344456
1961/62Mészáros József26137645264659
1962/63Mészáros József26157449285267
1963Mészáros József1373333182462
1964Mészáros József26193458276077
1965Mészáros József18106245213667
1965Vilezsál Oszkár842221101458
1966Tátrai Sándor26165571335368
1967Lakat Károly dr.30244285247684
1968Lakat Károly dr.30217265267078
1969Lakat Károly dr.30159656335460
1970Kalocsay Géza dr.1685320122960
1970/71Csanádi Ferenc23138244194768
1970/71Dalnoki Jenő211020467
1970/71Kalocsay Géza dr.520367640
1971/72Csanádi Ferenc30148859365056
1972/73Csanádi Ferenc30177660315864
1973/74Csanádi Ferenc74031171257
1973/74Dalnoki Jenő22118343224162
1973/74Novák Dezső101000133
1974/75Dalnoki Jenő291113548294653
1975/76Dalnoki Jenő30206465386673
1976/77Dalnoki Jenő341811578426564
1977/78Dalnoki Jenő3411121154514544
1978/79Friedmanszky Zoltán341811575446564
1979/80Friedmanszky Zoltán341411970515352
1980/81Novák Dezső34219475337271
1981/82Novák Dezső342041076466463
1982/83Novák Dezső30195673466269
1983/84Novák Dezső1545622271738
1983/84Vincze Géza1554621171942
1984/85Sárosi László dr.1153314121855
1984/85Vincze Géza19631020262137
1985/86Dalnoki Jenő301210835294651
1986/87Dalnoki Jenő301013733274348
1987/88Dalnoki Jenő1024411131033
1987/88Rákosi Gyula20105536193558
1988/89Rákosi Gyula30167749295561
1989/90Rákosi Gyula30139848344853
1990/91Nyilasi Tibor301510547225561
1991/92Nyilasi Tibor301810261196471
1992/93Nyilasi Tibor30193849286067
1993/94Nyilasi Tibor30165950325359
1994/95Novák Dezső30178562415966
1995/96Novák Dezső30213656256673
1996/97Mucha József101011133
1996/97Novák Dezső4301118975
1996/97Varga Zoltán29197357286474
1997/98Nyilasi Tibor34207763436766
1998/99Nyilasi Tibor1786330213059
1998/99Vlak, Marijan17111531193467
1999/00Mucha József411266433
1999/00Poklepovic, Stanko29147859334956
2000/01Csank János361811759356560
2001/02Csank János22104834303452
2001/02Garami József1611233293573
2002/03Garami József32197650246467
2003/04Garami József1695223153267
2003/04Pintér Attila1674521152552
2004/05László Csaba30175856315662
2005/06Gellei Imre1987429203154
2005/06László Csaba1124514181030
2009/10Davison, Bobby1124515181030
2009/10Short, Craig1987419173154
2010/11Prukner László301551050435056
2011/12Détári Lajos2395928253246
2011/12Nagy Tamás20021400
2011/12Prukner László502336213
2012/13Détári Lajos412164542
2012/13Moniz, Ricardo26128645324456
2013/14Doll, Thomas139312073077
2013/14Máté Csaba1100323100
2013/14Moniz, Ricardo1673624242450
2014/15Doll, Thomas30197449196471
2015/16Doll, Thomas33244569237677
2016/17Doll, Thomas331410954445253
2017/18Doll, Thomas19125238174172

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..

    TFU_20020100_Fma_001 - 0018
OLDALAK
Ranglisták és statisztikák:
Következik: 07.22. 17:30 FTC-DVTK (TV: M4)
VVK 50 – A kupasiker 14 legszebb pillanata
FACEBOOK:
HOST
FOTELSZURKOLÓ
Novák Dezső utánpótlás emléktornák