2014.IV.26. NB III, Kazincbarcika – Ferencváros II.: 3-2

20140426-kbscNem lett …

Borbély Péter: – Igazából nem tudjuk, hogy mire készülhetünk. Kérdéses, hogy mennyi visszajátszó lesz illetve az, hogy milyen játékosok ellen tudunk játszani. Úgy gondolom, hogy a Ferencváros annál jobb csapat, mint amit a helyezése mutat, ezért egy nagyon kemény mérkőzésre, és természetesen győzelemre számí­tok.

Lipcsei Péter: – Nem mi vagyunk a találkozó esélyesei, hiszen mí­g mi a bent maradásért, addig a Kazincbarcika a feljutásért küzd. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy feltartott kézzel vágunk neki a találkozónak, igyekszünk pontot, esetleg pontokat rabolni a Kazincbarcikától.

Kazincbarcika – Ferencváros II.: 3-2 (1-0)
Kazincbarcika, 300 néző, vezette: Ducsai József (Berényi, Szert)

Kazincbarcika: Szabó Á. – Nagy P., Nyisalovits, Menyhért, Czető – Illés, Kovács P., Molnár G. (Kovács B. 60.) – Nyitrai (Halász B. 89.), Szabó V., Kovács Sz. (Kész 77.)
kispad: Tarr, Treznai, Dávid, Komlósi
vezetőedző: Borbély Péter

Ferencváros II.: Rácz – Simita, Gyurácz, Erdei G., Pintér D. – Csilus Á. (Erdei V. 46.), Csilus T. (Nehéz 77.) – Nagy Á. (Csanálosi 20.), Nagy D., Holman – Péter
kispad: Tiba, Kárász, Korkut, Girán
vezetőedző: Lipcsei Péter

Gól: Molnár G. (18., 50.), Szabó V. (62.) illetve Holman (59. – 11-esből), Menyhért (76. – öngól)
Sárga lap: Czető (58.), Szabó Á. (59.), Menyhért (73.), Nyitrai (87.) illetve Csilus T. (18.), Holman (58.), Erdei G. (61.), Erdei V. (63.), Pintér D. (90+2.)
Kiállí­tva: Kovács P. (90.)

20140426-kbsc-csapatkep

Fontosabb események:

10. perc: Holman tört be a 16-oson belülre, majd átemelte Szabó felett a labdát, szerencsére a lesen lévő Péter még beleért a gólvonal előtt a labdát, í­gy a játékvezető nem adta meg a találatot.
18. perc: Szabó Viktor emelte a labdát az ötösön belülre, ahol az érkező Molnár 4 méterről a kapufa segí­tségével a hálóba juttatta a labdát, 1-0.

50. perc: Molnár tört be a 16-oson belülre, majd a kilépő Rácz felett a kapuba emelt, 2-0.
58. perc: Szabó Ádám buktatta Holmant a 16-oson belül, a játékvezető büntetőt í­télt és sárga lappal jutalmazta a hazaiak kapusát.
59. perc: Holman a kapu közepébe lőtte a büntetőt, 2-1.
62. perc: Kovács Péter szabadrúgását követően a kipattanó labdát Szabó Viktor lőtte 3 méterről a kapuba, 3-1.
76. perc: Egy bal oldali beadást követően Menyhért válláról a kazincbarcikai kapuba pattant a labda, öngól, 3-2.
90. perc: Kovács Péter buktatta a gólhelyzetben kilépő Erdei Vincét, amiért a játékvezető azonnal kiállí­totta.