2005.XI.2. Ferencváros – ESMTK: 9-2 (edzőmérkőzés)

W_ftc-esmtkElőkészületi mérkőzésen csapatunk 9-2-es győzelmet aratott a másodosztályú ESMTK ellen.

Ferencváros – ESMTK: 9-2 (2-2)
Üllői út, 300 néző

Ferencváros:

I. félidő: Kemenes – Bognár, Balog Z., Botis, Laczkó Zs. – Fitos, Tí­már, Csepregi, Tőzsér – Rósa, Bajevski
II. félidő: Kemenes – Szálkai, Csurka, Keller, Laczkó Zs. –  Szalai, Lipcsei, Nógrádi, Borbély – Bartha, Jovánczai

Gól: Jovánczai (3), Nógrádi (2), Tőzsér, Bajevski, Bartha, Laczkó

A mérkőzés első találatát a vendégek szerezték. Három perccel később Tőzsér egyenlí­tett szabadrúgásból, majd a félidő hajrájában Bajevski révén megszereztük a vezetést is, ám a szünet előtti percekben egalizáltak az erzsébetiek (2-2).

A második játékrész elején Jovánczai két perc alatt kétszer is betalált a vendégek hálójába. A gólgyártást Nógrádi folytatta, Bartha találatával pedig már 6-2-re vezettünk a félidő közepén. Kemenesnek szinte játékba se kellett avatkoznia, a túloldalon ellenben újra megrezdült a háló. Laczkó növelte tovább az előnyünket, majd elhagyta a pályát. Helyére senki sem állt be, vagyis együttesünk tí­z emberrel folytatta, gyakorolva í­gy az emberhátrányos játékot. A vendégek emberelőnyben sem tudtak faragni hátrányukból, sőt újra csapatunk szerzett gólokat: előbb Jovánczai, majd Nógrádi volt eredményes, í­gy a vége 9-2-es ferencvárosi siker lett.

(A Ferencváros hivatalos honlapja alapján)