2018.I.20. Szekszárd – Ferencváros: 0-4 (edzőmérkőzés)

90. Véget ért a mérkőzés, a Ferencváros 4–0-ra győzött.
    Nem minden papsajt, Lovrencsics Gergő lövése nem talált kaput.
    81. Ha egy üzlet beindul! Gorriarán most a 16-os sarkáról talált be. 0–4
    77. Megvan a harmadik is. Gorriarán 27 méterről bombázott a kapuba. 0–3
    71. Szpirovszki lövése a lécről fölé pattant.
    66. Sternberg passza után Csonka fordult le az emberéről, de kevéssel mellé lőtt.
    63. Sternberg lövését védte Szűcs.
    58. Csúnya sérülés a hazaiaknál: Turi esett a karjára egy fejpárbaj után, hordágyon kellett levinni a pályáról.
    Moutari indí­tása után Lovrencsics Gergő lövését Szűcs védte.
    51. Ott a második gól. Lovrencsics Balázs még lesről talált be, nem sokkal később viszont Szűcs rossz felszabadí­tása után Szpirovszki emelése már szabályos találatot jelentett. 0–2
    Éledeznek a hazaiak is, előbb a csereként beálló Turi lőtt az oldalhálóba, majd Holczer védte Hegedűs közeli próbálkozását.
    47. Blazic is szerzett egy lesgólt, maradt a 0–1.
    46. Folytatódik a meccs, Gorriarán kapott rögtön nagyot Juhásztól.

A második félidőre gyakorlatilag sort cserélt a Fradi: a Holczer – Botka, Blazic, Takács Zs., Pedroso – Csonka, Szpirovszki – Lovrencsics G., Gorriarán, Moutari – Lovrencsics B. sor folytatja.

45. Véget ért az első félidő.
    45. Leandro beí­velése után Moutari fejesét Károly szögletre mentette, a sarokrúgást követően Böde fölé fejelt.
    43. Batik beadása után Böde nem tudott megfelelően kapura lőni, Szűcs védett.
    37. Varga beadása után a felpattanó labdát Szűcs lehúzta Rui Pedro elől.
    34. Batik kapott sárga lapot.
    33. Priskin helyére Moutari állt be.
    26. Priskin elől mentettek a védők, majd Fejes lövése után Dibusznak kellett védenie.
    A kezdeti események után eléggé leült a meccs.
    15. Az első negyedórában a Ferencváros irányí­tott, a szekszárdiak helyzetig sem jutottak el.
    Nem sokkal később Böde is bevette a hazaiak kapuját, de les miatt nem érvényes a találat.
    3. Ez gyors volt! Károly Bödét borí­totta fel a büntetőterületen belül, Varga Roland értékesí­tette a 11-est. 0–1
    1. A hazaiak indí­tották útjára a labdát.
    A fővárosi együttes Dibusz – Takács Zs., Batik, Leandro, Sternberg – Koch, Hajnal – Varga R., Rui Pedro, Priskin – Böde felállásban kezdi a meccset, tiszta zöld szerelésben.
    A találkozó közvetí­tése a fradi.hu tudósí­tása alapján történt!