2006.VII.13. Ferencváros – Vasas: 3-2 (edzőmérkőzés)

Újra három rúgott góllal zártunk, megérdemelten nyertünk 3-2-re.
    Horváth lőtt távolról.
    65
    Bölcsföldi távolról próbálkozott, lapos lövését védte Borszéki.
    47
    Az angyalföldiek kezdték jobban a második félidőt: egy jogos büntető után 3-2-re módosí­tották az eredményt (3-2).
    42
    A 42. percben egy kapu előtti kavarodás után Jovánczai estében, ezúttal ballal lőtt éles szögből a hosszú sarokba (3-1).
    31
    Az agilis Deme több védőt is kicselezett, majd buktatták, a jogos büntetőt Lazic értékesí­tette (2-1).
    27
    Egy Bartha-Jovánczai összjáték végén utóbbi 7 méterről, éles szögből szépen lőtte ki a hosszú sarkot (1-1).
    22
    Jovánczait ápolni kellett, a vendégek pedig kihasználták a “pillanatnyi” emberfölényt, és egy kontra végén megszerezték a vezetést (0-1).
    20
    Szalai beadása után Jovánczai hibázott nagy helyzetben, ötméteres lövését bravúrral védte Németh.
    12
    Deme 22 méterről veszélyesen csavart a bal kapufa mellé.
    9
    Szalai lövésszerű beadása csattant a felső lécen.
    5
    Bartha jó cselek után ballal lőtt 17 méterről, a labda egy védőt érintve alig vágódott el a jobb alsó sarok mellett.
    1
    A mieink a következőképpen kezdték a Vasas elleni meccset: Kemenes -- Takács, Tí­már, Balog, Laczkó -- Szalai, Bognár, Lazic, Deme -- Bartha, Jovánczai.